Články o kasinu

Jak si vybrat hrací automat

Výherní automaty patří mezi nejoblíbenější hry v kamenných a online kasinech, jako je www.novibet.co.uk . Jsou levné na hraní a nevyžadují žádné zvláštní dovednosti – stačí vložit mince a roztočit válce. Problém je však v tom, že existuje příliš mnoho typů slotů, takže mnoho hráčů si není jisté, co si vybrat.

Oblíbené automaty na ovoce v minulosti měly 3 válce a páku, takže byly mnohem jednodušší než moderní video automaty. Video automaty jsou mnohem složitější – kromě většího počtu válců mají multimediální vylepšení a další doplňky, které mohou být pěkně matoucí. Naučte se však základy každého typu automatu a zvýšíte své šance na výhru jackpotu.

Základní hrací automaty

Základní hrací automaty mají obrazovku, na které se zobrazují symboly, a generátor náhodných čísel, který určuje, kde se zastaví. Tyto typy hracích automatů nenabízejí výhry z vysoce profilovaných jackpotových automatů, ale nabízejí častější výplaty. Jsou ideální pro začátečníky nebo zkušenější hráče, kteří nechtějí utrácet mnoho peněz, aby získali něco na oplátku.

Víceřádkové hrací automaty

Jak název napovídá, víceřádkové automaty mají více linek než základní automaty a nabízejí šanci na větší výplatu. V klasických automatech vyhráváte, když se na třech válcích uprostřed zobrazí specifický symbol. Tyto sloty mají 3 řádky a platí pouze ten ve středu. Ve víceřádkových automatech můžete přidávat mince, abyste přidali řádky na obrazovky a zvýšili své šance na výhru. Obvykle mají tyto sloty 5 řádků, ale existují sloty, které obsahují větší počet aktivních řádků.

Automaty s progresivním jackpotem

Automaty s progresivním jackpotem odebírají část z každé sázky od každého hráče ve hře a vkládají ji do banku, čímž pomalu zvyšují jackpot. Postupem času může bank nashromáždit poměrně hodně peněz. Není neobvyklé, že progresivní automaty mají v „bankě“ milion dolarů, které může vyhrát každý, kdo má trochu štěstí. Jakmile je vyhrán progresivní jackpot, automat se resetuje a celý proces začíná znovu. Výhra jackpotu má jednu podmínku – musíte vsadit maximální částku za kolo.

Existuje tedy způsob, jak vybrat ideální hrací automat? Záleží na tom, co chcete. Pokud máte štěstí, vyzkoušejte progresivní automaty. Výhra na jakémkoli automatu však obvykle vyžaduje trochu strategie. Musíte věnovat pozornost RTP slotu ( procento Return To Player ) a také úrovni jeho složitosti.

Většina kasin umísťuje automaty s nejvyšším jackpotem doprostřed, takže každý může vidět nadživotní peníze, které nabízejí, což je jen strategie, jak si to zahrát. Pokud jste začátečník, měli byste nejprve vyzkoušet základní hrací automaty. Platí sice méně, ale alespoň vám poskytnou zkušenosti, které potřebujete k velké výhře.